Reference
Reference

"Paní inženýrka Kleckerová byla první osobou která mi skutečně dokázala pomoci řešit můj psychický problém, se kterým jsem se snažila vypořádat přes rok sama i s pomocí lékařů. Až její psychoterapie mi ukázala, co je skutečně důležité, na co se mám zaměřit a naopak čím se nestresovat a co nepovažovat za přehnaně důležité. Můj psychický problém bohužel nestačilo řešit pouze terapiemi, protože už byl v takové fázi, která si žádala i spolupráci s psycholožkou. I v této věci mi byla paní inženýrka velkou oporou a zajistila mi osobně vyšetření u odborníka. Její přístup byl velice přátelský a vystupování velmi příjemné a seriózní. Její služby můžu stoprocentně doporučit všem kteří vyhledávají vhodného psychoterapeuta a chtějí svůj problém aktivně řešit."

Zuzana Š.


"Na paní Kleckerovou jsem se obrátila v okamžiku, kdy pro mne byl život obrovské břemeno. S manželem máme oba zajímavé, ale i velmi náročné karierní pozice. Máme dvě děti, byt, chalupu. Vlastně bychom si neměli na co stěžovat. Nicméně nás potkalo to, co spoustu manželství. Únava, odcizení, zklamání, pochybnosti. Situace pro mne znamenala velký tlak a nespokojenost, kterou vystřídaly úzkosti a deprese, a to mne dovedlo až do ordinace psychiatra. Byla jsem si ale vědoma toho, že prášky samotné mi nepomohou.
Náhodou a bez předchozích referencí jsem se objednala na psychoterapeutické konzultace. Dohodly jsme se na "zadání". Paní Kleckerová mi vyšla maximálně vstříct. Byla velmi empatickým průvodcem v objevování vlastní hodnoty a ceny. Sezení však nebyla jen pouhým povídáním, motivovala mne k zamyšlení nad situacemi, které mne ovlivnily i dále ovlivňují. Zaměřila mou pozornost k sobě a můj život se postupně obrátil o 180 stupňů. Našla jsem v sobě sílu zachránit manželství, zorganizovat si čas, znát svou cenu. A vím, že jsem to dokázala sama, ale bez pomocné ruky si to neumím představit."

Simona

 

"Když jsme se poprvé s paní psychoterapeutkou setkaly, byla jsem na dně – rozpadalo se mi manželství, neměla jsem práci, navíc jsem trpěla depresemi. Byla jsem na rozcestí a potřebovala jsem pomoc od člověka, který bude mít nezávislý pohled na mě a na to, co se kolem mě děje, protože sama už jsem ztrácela přehled.  Měla jsem veliké štěstí na osobu paní Ing. Edity Kleckerové. Povídala si se mnou, hodnotila situaci, ptala se mě na pocity a dnes, s odstupem vidím, že přesně to jsem tenkrát potřebovala. Odešla jsem z nefunkčního manželství – ne proto, že by mě někdo přesvědčoval, přišla jsem na to sama, našla jsem si práci a hlavně získala zpátky ztracenou sebedůvěru.

Děkuji Vám paní Edito, za to, jaký jste úžasný člověk. Buďte pořád taková milá a usměvavá, jakou Vás znám"

 

Posílám pozdrav z deštivého Kolína

Lenka